Götene Skyttegille / Resultat

Resultat Precision 2022-11-12

Efter en trevligt solig fm kunde vi genomföra våran precision skjutning med en växlande vind mellan
5 o 9 m/s, så nu är bössan inskjuten för i morgon i Nossebro .tack alla som var med den trevligt stund
!!!! bifogar den snyggast träff gruppen på 300 m ! men vem kan det vara ????

Resultat:

200m300mMix
Bernard Raimondo9896194
Patrick Nilsson9386179
Sten-åke Johansson9157148
Carl Johansson7774151
Per Larsson7076146
Mikael Wärnekär6978147